חזיות, תמרה והתשוקה לאופנה


תמיד הייתה בי תשוקה לאופנה. אני זוכרת שבתור ילדה קטנה הייתי גוזרת ותופרת את בגדי הברביות שלי מחדש ומעצבת להן קולקציות חדשות בסטייל משלי. גם בגן, כשהאופנה בקרב הבנות הייתה להתחבר לצד הגברי שלהן וללכת עם אוברול גינס ונעלי ספורט שחורות ומגושמות, אני הייתי מבקשת מאמא שתלביש אותי בשמלות צבעוניות וגרביים לבנות עם מלמלה שמציצה מהנעל. לעולם לא אשכח את הלוק שלבשתי ליום הראשון בכיתה א' -  שמלת מיני שחורה עם נקודות לבנות גדולות, נעלי מוקסיני שחורות וכמובן גרביי המלמלה הלבנות שכ"כ אהבתי. קלאס. אבל אז, עדיין לא ידעתי לאן זה ייקח אותי

אני תמרה מעצבת אופנה. איך מתחילים עסק

(לחצי כאן לרכישת החזייה )

בכל שנה ההורים שלי לקחו אותי ואת אחים שלי לסיניי, לישון בחושות על הים ולצלול עם שנורקלים בעולם המופלא שמתחת למים. שם, התאהבתי לראשונה, בים. לא הייתי יוצאת מהמים, לפעמים אפילו 6 או 8 שעות שההפסקה היחידה הייתה כשאמא הייתי צועקת שדיי אני חייבת לשתות לאכול ולמרוח קרם הגנה. פשוט לא יכולתי להתנתק. הנשימות העמוקות האלה ששומעים עם השנורקל כשנמצאים במעמקים, הדגים והצמחייה שפשוט הכניסו אותי לסצנות מדיסנילנד.. ואז ההורים החליטו. דיי לקרוא לה תמרי, או תמרושק'ה כמו שהם כ"כ אהבו, אם היא שואבת את האנרגיות שלה ואת שמחת החיים מהמים צריך לקרוא לה בשם האמתי שלה- וכך נולד לו כינוי הילדות החדש שלי- "ילדת הים".  

תמרה מעצבת אופנה

(לחצי כאן לרכישת החזייה )

 כשגדלתי והשתחררתי מהצבא טיילתי בעולם והתאהבתי בפעם השנייה, הפעם בבדים ובצבעוניות של השווקים. שם הבנתי שאני חייבת לממש את התשוקה שלי לעולם העיצוב בכלל ולעולם האופנה בפרט. זה ממש בער בי. לא הצלחתי לישון והייתי כל הזמן בלחץ לא מוסבר.. עד שהבנתי שאני צריכה לעשות את מה שעושה לי טוב והחלטתי לשלב בין שתי האהבות שלי וליצור ליין חדש של בגדי ים. זה פשוט הכי הגיוני, והכי מסתדר, הכי אני. אז פשוט ביררתי איפה הכי כדאי ללמוד ועליתי על מטוס – היישר למגורים ולימודי עיצוב בגדי ים והלבשה תחתונה בבירת האופנה מילאנו.

חזיות זולות, תמרה מעצבת

תשוקה לאופנה

 (לחצי כאן לרכישת החזייה )

צילום: עוז שכטר

הפקה: תמר פרידנזון וגוני איתי

חזייה: tamara


1 comment


  • Hein

    Very nice!


Leave a comment


Please note, comments must be approved before they are published